Púť

Púte a samotné putovanie sú trvalou súčasťou tradície Cirkvi. Veriaci putovaním napĺňajú výzvu evanjelia vziať svoj kríž a ísť za Kristom. Aj našej farnosti sa ponúka takáto možnosť v rámci púte navštíviť Lurdy, Santiago de Compostela a Fatimu. Cestovná kancelária CK Bačík, s.r.o. nám sprostredkuváva ponuku na osem dňovú púť cez Francúzsko, Španielsko až do Portugalska. Výhodou je letecký transfer z Krakova do Lúrd, potom autobusom do Santiaga a Fatimy a letecký návrat do Budapešti. Čím menej času v autobuse, tým viac času na zaujímavých miestach. Púť by sa mohla konať v jesenných mesiacoch (koniec septembra, október). Jej cena sa pohybuje okolo 1200za osobu. V cene sú všetky potrebné presuny, batožina, ubytovanie, strava, poistenie, miestne taxy…, bez potreby doplatkov na mieste. Ponuka je nezáväzná, zisťujeme predbežný záujem. Rozpis púte a všetky podrobnosti si môžete pozrieť na výveskách.

vložené: 12.05.2024

Názov prílohy [ formát: JPG veľkosť: 370,24KB ]