2 % z daní pre Cirkevnú matersku školu sv. Jakuba vo Veľkom Šariši

2 % z vašich daní pre našu Cirkevnú materskú školu sv. Jakuba

Aj v tejto neľahkej dobe sa chceme uchádzať o Vašu pomoc formou darovania 2% či 3% Vašich daní pre naše Občianske združenie Santiago. My v Santiagu Vaše % z dane premeníme na detský smiech a radosť z výchovy a vzdelávania v našej Cirkevnej materskej škole sv. Jakuba vo Veľkom Šariši. Vďaka Vašej podpore budeme môcť zabezpečiť viac edukačných pomôcok či dofinancovať projekty do ktorých sa zapájame a našim detičkám tak budeme môcť poskytnúť kvalitné vzdelávanie v kresťanskom duchu už od malička. Ďakujeme, že chcete s nami prinášať Krista do srdiečok našich najmenších. Tlačivá si môžete stiahnuť z farskej stránky a z farského účtu na Facebooku. Ceníme si vašu podporu, a ĎAKUJEME za rozhodnutie darovať vaše % z dane práve nám!

vložené: 27.02.2021

PDF Príloha: Potvrdenie o zaplatení dane [ formát: PDF veľkosť: 65,59KB ]