Zápis detí do Cirkevnej materskej škôlky sv. Jakuba vo Veľkom Šariši

V dňoch 4. až 6. mája 2020 sa uskutoční zápis detí do Cirkevnej materskej škôlky sv. Jakuba vo Veľkom Šariši. Bližšie info na plagátiku. Tešíme sa...

Zápis detí do Cirkevnej materskej škôlky sv. Jakuba vo Veľkom Šariši

vložené: 18.04.2020

Odpust Božieho milosrdenstva

Arcidiecézne centrum pre mládež spolu s Farnosťou Božieho milosrdenstva v Košiciach-KVP vás srdečne pozývajú sledovať online odpustovú Slávnosť Božieho milosrdenstva s posolstvom pre mladých v nedeľu 19. apríla 2020 na TV LUX.

Odpust Božieho milosrdenstva

vložené: 18.04.2020

MIMORIADNE POŽEHNANIE URBI ET ORBI

Pozývame vás dnes večer o 18.00hod. sledovať mimoriadne požehnanie Urbi et Orbi (Mestu a svetu), ktoré udelí pápež František. Požehnanie bude možne sledovať prostredníctvom viacerých televízií. Spojme sa opätovne so Svätým Otcom v modlitbe za celý svet.

MIMORIADNE POŽEHNANIE URBI ET ORBI

vložené: 27.03.2020

Farské talenty "FaTAL" a priamy prenos zo sv. omše z našej farnosti v Televízi LUX

Televízia LUX vás pozýva zažiť jedinečnú atmosféru živého vysielania relácie «faTAL», v ktorej budú vystupovať talenty z našej farnosti. Môžete sa tešiť na zábavu, spev, súťaže, tanec a mnohé iné. Priamy prenos začne v sobotu 22. 2. 2020 o 19:00 v Kinosále vo Veľkom Šariši. Na prenos je potrebné prísť v časovom predstihu, najneskôr o 18:40. Vstup na podujatie je voľný.

V nedeľu 23. 2. o 10:00 odvysiela Televízia LUX priamy prenos svätej omše z našej farnosti Veľký Šariš. Po skončení svätej omše sa na stretnutie s vami teší aj otec Marián Bér. V Klubovom stánku Televízie LUX budete mať možnosť zapísať sa do Klubu priateľov, vybrať si niektorý z propagačných predmetov, či podporiť vysielanie Televízie.

vložené: 08.02.2020

VALENTÍNSKA KVAPKA KRVI

Kultúrno-informačné centrum Veľký šariš vás pozýva na Valentínsku kvapku krvi, ktorá sa uskutoční na budúcu nedeľu (9. 2. 2020) v čase od 08.00h do 12.00h v priestoroch KIC-ka. Bližšie info sú na plagáte.

VALENTÍNSKA KVAPKA KRVI

vložené: 01.02.2020

EKUMENICKÁ POBOŽNOSŤ V GREGOROVCIACH

Na záver týždňa modlitieb za jednotu kresťanov vás pozývame na Ekumenickú pobožnosť, ktorá sa uskutoční 1. februára 2020 o 17.30 v kostole Narodenia Panny Márie v Gregorovciach.

EKUMENICKÁ POBOŽNOSŤ V GREGOROVCIACH

vložené: 25.01.2020

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ - GYMNÁZIU SV. MONIKY V PREŠOVE

Gymnázium sv. Moniky srdečne pozýva všetkých záujemcov o štúdium a  ich rodičov na Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať 8. 2. 2020 (sobota) v priestoroch Gymnázia sv. Moniky na ulici Tarasa Ševčenka 1 v Prešove od 9.00 do 12.00h..

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ - GYMNÁZIU SV. MONIKY V PREŠOVE

vložené: 25.01.2020

Kurz prípravy na prijatie sv. manželstva.

Kurz prípravy na prijatie sv. manželstva. Druhý februárový víkend 7. až 9. 2. 2020 sa uskutoční na fare v Hermanovciach víkendový kurz prípravy na prijatie sv. manželstva podľa metodiky KBS. Prosíme snúbencov, ktorí chcú prijať sv. manželstva v našej farnosti, aby sa prostredníctvom nášho farského úradu na tento kurz prihlásili (do 26. 1. 2020). Poplatok za kurz je 50€ pre pár. Alternatívne dátumy kurzov prípravy nájdete aj na stránke www.domanzelstva.sk.

Kurz prípravy na prijatie sv. manželstva.

vložené: 04.01.2020